• +90 212 483 74 36 (pbx)
  • info@medixahbs.com
Hakkımızda

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Firmamız HN AR-GE Yazılım ve Danışmanlık teknolojiye kaynaklık etmenin kurumların geleceği olmakla eş anlama geldiğinin bilincinde olarak sağlık bilişimine özel uygulamalar geliştirmektedir.

Güvenli mimari ve kodlama teknikleri ile yazılmış olan yazılımlarımız internet teknolojisinin sağladığı imkanlardan faydalanarak kurulum ve donanım maliyetlerini en az seviyeye indirgeyen çok kullanıcılı sistemlerdir.

Amaç ve İlkeler

Amacımız, hızla gelişen bilgi ve iletişim teknolojilerine ayak uydurarak, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile proaktif, kullanıcı dostu, akıllı ama aynı zamanda ekonomik çözümleri müşterilerimize sunmaktır. .

İlkemiz, hekim ve sağlık sektörü çalışanlarına hizmet veren sorumluluklarının bilincinde bir kurum olarak çalıştığımız herkese, temasta olduğumuz her topluma, ve etkilediğimiz her çevreye karşı en yüksek kurumsal davranış standartlarını benimsemektir. İşlerimizi dürüst bir yaklaşımla ve işimizin temas ettiği tüm insanlara, organizasyonlara ve çevrelere saygı ile yapmak kurumsal sorumluluğumuzun özünde yer almaktadır.

Sertifikalarımız